Serwisy: www.biznesforum.pl | www.profilefirm.pl środa, 02 września 2015r.

Sprzedam mobilną myjnię parową w hiszpanii

Ogłoszenie z dnia 23 01 2013

Posiadam do sprzedania mobilną myjnie parową jeżdżącą i działającą w Hiszpanii. W skład myjni wchodzi samochód VW Caddy 1. 9 tdi, myjka parowa optima DMF, odkurzacz pianowy do prania tapicerki, środki chemiczne, odkurzacz, odkurzacz parowy - INOX. Firma posiada dwie strony internetowe obie po hiszpańsku i angielsku. Jedna - to strona informująca o maszynach i możliwości zakupu, druga - to strona pozwalająca na zamówienie usługi mycia lub sprzątania przez klienta w domu. Firma ma umowę dystrybucyjną na sprzedaż urządzeń optima na terenie Hiszpanii.
Biznes funkcjonuje od roku, posiada stałych klientów i perspektywę rozwoju w najbliższych latach. Firma powstała z myślą o tworzeniu nowych miejsc pracy na terenie Hiszpanii.
Wartość maszyn samochodu i stron oceniam na : 100 000 zł z możliwością negocjacji. Rozważę także współpracę inwestorską.
Zachęcam do kontaktu i zadawania pytań.

Dodatkowe informacje:


  • Słowa kluczowe: parowa, , myjnia
  • Kategorie:
  • Województwo: Dolnośląskie, Kujawsko-pomorskie, Lubelskie, Lubuskie, Łódzkie, Małopolskie, Mazowieckie, Opolskie, Podkarpackie, Podlaskie, Pomorskie, Śląskie, Świętokrzyskie, Warmińsko-mazurskie, Wielkopolskie, Zachodniopomorskie
  • Telefon, Fax: 535546421
  • Cena: 100000

Ocena: 5.5/10 (2 głosów)

zgłoś naruszenie zasad

ID: 4873 Kliknięć: 0 Odsłon: 197 CTR: 0%

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: